Toalety przenośne

Wynajem toalet przenośnych

Wychodząc naprzeciw szerokiemu zapotrzebowaniu społecznemu oraz przepisom w tym zakresie, prowadzimy wynajem toalet przenośnych zarówno standardowych, jak i z dodatkowym wyposażeniem.

W naszej ofercie wynajmu toalet przenośnych znajdą Państwo sanitariaty typu:

 • toaletę standardową bez umywalki,
 • toaletę standardową bez umywalki z kłódką,
 • toaletę z umywalką,
 • toaletę z umywalką i kłódką,
 • toaletę z umywalką i dozownikiem na mydło
 • toaletę z umywalką, dozownikiem na mydło i kłódką
 • toaletę z umywalką, dozownikiem na mydło i podajnikiem na ręczniki
 • toaletę z umywalką, dozownikiem na mydło, podajnikiem na ręczniki i kłódką
 • toaletę z umywalką, dozownikiem na mydło, podajnikiem na ręczniki i oświetleniem LED
 • toaletę z umywalką, dozownikiem na mydło, podajnikiem na ręczniki, oświetleniem LED i kłódką
 • toaletę przystosowaną dla osób niepełnosprawnych (o powiększonych wymiarach),
 • umywalkę wolnostojącą

Cena wynajmu  uzależniona jest między innymi od okresu na jaki planują Państwo wynająć toaletę przenośną oraz ilości toalet potrzebnych w danej lokalizacji. W celu otrzymania dokładnego cennika wynajmu toalet prosimy o kontakt z pracownikami naszej firmy.

Nasza firma ma zasięg ogólnopolski dlatego na Państwa życzenie możemy ustawić toalety przenośne w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Lublinie, w Katowicach czy też w dowolnej miejscowości gdzie dostaniemy zamówienie.

Toalety przenośne, cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem na każdej budowie oraz na różnego rodzaju imprezach plenerowych. Obowiązek zapewnienie sanitariatów nie jest dobrą wolą organizatora imprezy czy kierownika budowy lecz jest uregulowane przepisami.

Ustawa z dnia 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych, szczegółowe wymagania inspekcji sanitarnych oraz wydziałów ochrony środowiska, nakłada na organizatorach imprez, między innymi obowiązek zapewnienia ich uczestnikom odpowiednich warunków sanitarnych. Ilość dostępnych sanitariatów uzależniona jest od planowanej ilości osób, jakie spodziewane są na imprezie i określona jest w odrębnych przepisach.

Alfa Partner, posiadając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, jest w stanie niezależnie od miejsca lokalizacji oraz wielkości i charakteru spotkania, zabezpieczyć obsługę WC każdej imprezy plenerowej. Nasze ekologiczne toalety tworzą warunki do komfortowego, estetycznego i dyskretnego zaspakajania podstawowych potrzeb każdego człowieka. Dzięki swojej czystości oraz neutralnemu wyglądowi utrzymanemu w kolorystyce niebiesko-szarej, doskonale nadają się do wszelkich, nawet tych najbardziej prestiżowych imprez plenerowych.

Serwisowanie toalet przenośnych

Wraz w wypożyczeniem toalety otrzymują Państwo także kompleksowe usługi serwisowe (asenizacyjne, techniczne oraz sanitarne) dostarczonych przez nas kabin sanitarnych.

Pierwszą czynnością wykonywaną przez naszego serwisanta jest opróżnienie zbiornika toalety polegające na wypompowaniu zgromadzonych nieczystości płynnych przez otwór sedesowy. Czynność ta wykonywana jest za pomocą pompy próżniowej zamontowanej na specjalistycznym samochodzie serwisowym. Następnie za pomocą urządzenia wysokociśnieniowego nasz pracownik myje zbiornik i całą toaletę wewnątrz i z zewnątrz. Po umyciu i ponownym opróżnieniu pusty zbiornik zalewa się mieszaniną środków chemicznych neutralizujących nieczystości. W następnej kolejności serwisant uzupełnia materiały eksploatacyjne w zależności od wybranej opcji m.in. o papier toaletowy, ręczniki, mydło i środki zapachowe. W razie potrzeby przeprowadzane zostają także bieżące naprawy.

 

Cechy użytkowe ekologicznych toalet

Nasze toalety wykonane są z tworzywa sztucznego, odpornego na wpływ czynników zewnętrznych w postaci słońca, deszczu czy mrozu. Sanitariaty charakteryzują się także odpornością na promieniowanie UV, substancje chemiczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Budowa sanitariatów zapewnia szczelność i odizolowanie od środowiska naturalnego i nie wymaga podłączenia kabin sanitarnych do instalacji wodociągowej. Zamontowane dyskretne otwory wentylacyjne oraz stosowane środki chemiczne i zapachowe, gwarantują dyskrecję i komfort użytkowania. Drzwi toalet posiadają zamknięcia z możliwością blokady od wewnątrz. W razie potrzeby dysponujemy także toaletami wyposażonymi dodatkowo w umywalki lub specjalne toalety dla osób niepełnosprawnych.

Pod nr tel. 730-108-108, nasz pracownik udzieli Państwu niezbędnych informacji w tym zakresie i pomoże oszacować potrzebną liczbę oraz koszty kompleksowej usługi wynajmu naszych przenośnych sanitariatów.