Czy wiesz, jak doskonała może być dziś toaleta przenośna?

Czy wiesz, jak doskonała może być dziś toaleta przenośna?

Mobilne sanitariaty nie są na naszym rynku rozwiązaniem nowym i każdy z pewnością miał już z nim do czynienia nie jeden raz. Wrażenia towarzyszące korzystaniu z tego typu konstrukcji bywają jednak rozmaite – niekiedy diametralnie różne. Warto więc zadbać o dużo więcej, niż tylko spełnienie spoczywającego na barkach pracodawców czy organizatorów imprez obowiązków. Wybierając nasze toalety możesz mieć pewność, że nie zawiodą one użytkowników.

Twoi goście i pracownicy docenią komfort, jaki im zapewnisz

Już dawno minęły czasy, gdy dowodem cywilizacyjnego postępu mogła wydawać się prowizoryczna „sławojka” nazwana tak od nazwiska różnie ocenianego, jednak bez wątpienia autentycznie zatroskanego o stan zdrowia ludności premiera II RP, który zarządził ich stawianie na wsiach. Komfortowa toaleta przenośna to dziś absolutny standard nawet tam, gdzie pracować lub spotykać się w innym celu zamierzamy tylko przez krótki czas. Poziom tego komfortu bywa jednak rozmaity.

Ważną kwestią jest konstrukcja samego urządzenia. Jest ono wygodne w użyciu tylko wówczas, gdy gwarantuje dostateczną ilość przestrzeni, która została w odpowiedni sposób zagospodarowana przez jego projektantów. Innym czynnikiem w ogromnym stopniu decydującym o tym, z jakim entuzjazmem będziemy z niej korzystać, jest skuteczna wentylacja, istotna zwłaszcza wówczas, gdy temperatura otoczenia jest wysoka.

Nawet najdoskonalsze pod tym względem sanitariaty nie będą jednak w pełni spełniały swojej roli, jeśli nie zostanie zapewniona należyta obsługa. Opróżnianie, czyszczenie i napełnianie środkiem neutralizującym nieczystości koniecznie musi się odbywać tak często, jak wymaga tego intensywność użytkowania w konkretnym miejscu. Dlatego właśnie podjęcie współpracy z dysponującymi odpowiednim wyposażeniem i doświadczeniem specjalistami, takimi jak my, to najlepsze rozwiązanie!

Skutecznie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom wymagających odbiorców

Umiejętnie zaprojektowane, utrzymane w perfekcyjnym stanie technicznym i będące pod stałą opieką fachowców toalety to minimum, jakie musimy zapewnić, by uczestnicy organizowanego przez nas wydarzenia bądź pracownicy mogli cieszyć się należytym komfortem. Obszerna oferta firmy Alfa Partner pozwala jednak na wiele więcej.

Bardzo dobrze jest, jeśli możliwości załatwienia swoich potrzeb fizjologicznych w komfortowych warunkach towarzyszy szansa na skuteczne zadbanie o higienę. Dozownik mydła i umywalka to proste elementy dodatkowego wyposażenia kabiny, które znacząco podnoszą bezpieczeństwo sanitarne. W oferowanych przez nas sanitariatach może się ponadto znaleźć podajnik na ręczniki i oświetlenie. W wielu wypadkach bardzo ważne jest ograniczenie dostępu do toalet. Zastosowanie kłódek rozwiązuje problem wszelkiego rodzaju nieproszonych gości. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.