Każda toaleta przenośna może mieć nieco inne wyposażenie. Co znajduje się wewnątrz kabin sanitarnych?

Każda toaleta przenośna może mieć nieco inne wyposażenie. Co znajduje się wewnątrz kabin sanitarnych?

Wielu osobom wydaje się, że wszystkie przenośne WC są dokładnie takie same. I gdyby oceniać je tylko po zewnętrznym wyglądzie, takie wrażenie faktycznie jest uzasadnione. Cóż takiego nowego, a zarazem przydatnego można dodać do mobilnego sanitariatu? Nasza firma udowadnia, że nawet w przypadku tak prozaicznych zdawałoby się obiektów, jak toalety przenośne, można wprowadzać kolejne usprawnienia i udogodnienia dla użytkowników.

W standardzie Alfa Partner są m.in. wieszaki, wzmocnione zamki oraz antypoślizgowa podłoga

Kompaktowe wymiary mogłyby sugerować, że poza absolutnie niezbędnymi elementami do środka nie zmieści się nic więcej. Jednak przy odpowiednim projekcie kabiny i skoncentrowaniu na ergonomicznych rozwiązaniach jesteśmy w stanie dodawać praktyczne akcesoria. Kiedy inni ograniczają się do niezbędnego minimum, toaleta przenośna od Alfa Partner posiada solidnie zamocowany wieszak na ubranie, solidny zamek wewnętrzny z czytelnym wskaźnikiem „wolne/zajęte” czy podłogę ze specjalnym, antypoślizgowym wykończeniem. Do tego dochodzą osobny pisuar czy podajniki na 2 duże rolki papieru toaletowego zamiast jednej. W ten prosty sposób można go uzupełniać z mniejszą częstotliwością, co zaoszczędzi sporo bezcennego czasu.

Dodatkowo toaletę przenośną możemy doposażyć w umywalkę czy praktyczne oświetlenie

Na tym możliwości oferowane przez naszą firmę wcale się nie kończą. Wręcz przeciwnie, to dopiero początek! Wewnątrz toalety przenośnej możemy zamontować umywalkę, która po podłączeniu do wodociągów lub źródła wody umożliwi w pełni komfortowe mycie rąk. Oczywiście nie byłoby to wykonalne bez dozowników – zawierających albo mydło, albo płyn dezynfekujący. Wynajmujący kabiny sanitarne od WC mają dużą swobodę wyboru wyposażenia. Szczegółowe dane techniczne sanitariatów można znaleźć w naszej ofercie. Działalność Alfa Partner obejmuje całą Polskę, chętnie porozmawiamy na temat szczegółów całej współpracy. Przypominamy, że każdemu Klientowi zapewniamy nie tylko toalety przenośne najwyższej jakości, ale też kompleksowe usługi serwisowe.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.