Kluczowe cechy ogrodzenia budowlanego. Czym się kierować przy wyborze modelu?

Kluczowe cechy ogrodzenia budowlanego. Czym się kierować przy wyborze modelu?

Przygotowując dużą inwestycję należy wszystko dopiąć na ostatni guzik. W taki sposób, aby zasadnicze prace przebiegały bez najmniejszych zakłóceń i niespodziewanych problemów. Jednym z etapów każdej budowy jest odpowiednie odgrodzenie terenu. Potrzeba do tego ogrodzeń tymczasowych – jakich konkretnie? W niniejszym wpisie postaramy się przybliżyć to zagadnienie w maksymalnie przystępny i zrozumiały sposób!

Po pierwsze: wytyczne prawa. Te mogą się zmieniać, ale w Alfa Partner zawsze jesteśmy na bieżąco!

Kwestie doboru materiałów czy jakości są oczywiście bardzo istotne. Jednak priorytetowo należy potraktować sprawy uregulowane stosownymi przepisami. Na przykład wysokość ogrodzenia budowlanego, aktualnie określoną na minimum 1,5 metra. Wiele zależy również od charakteru inwestycji, parametrów docelowych stawianego obiektu. Tym samym najniższe ogrodzenia zaporowe, o wysokości 110 cm, służą przede wszystkim do wydzielenia jakiegoś obszaru już na terenie budowy. Funkcję podstawowego, głównego „płotu” mogą pełnić albo ogrodzenia ażurowe ocynkowane, albo ogrodzenia budowlane z blachy trapezowej. Te ostatnie niemal całkowicie przesłaniają widok z zewnątrz. Do tego skutecznie chronią przed wiatrem czy kurzem.

Każdy moduł w ogrodzeniu na budowę musi być odpowiednio złączony z pozostałymi

Stabilna, niewywracalna konstrukcja daje największą pewność, że wszystko będzie w porządku. W ofercie Alfa Partner zawarliśmy również szereg usług dodatkowych. Począwszy od transportu we wskazane miejsce i rozładunku zamówionych segmentów, a skończywszy na pełnym złożeniu całego ogrodzenia. Możemy również rozebrać konstrukcję i zabrać wszystkie moduły po zakończeniu prac na budowie. Naszym partnerom biznesowym oferujemy atrakcyjne warunki obsługi na najwyższym poziomie w branży. Decydując się na ogrodzenia budowlane zapewniasz sobie znacznie większą elastyczność, niż w przypadku stawiania jakiegokolwiek muru. O znacznych oszczędnościach już nie wspominając! Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami Alfa Partner w celu omówienia Twoich potrzeb.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.