Kontenery niczym klocki: zbudujemy z nich dla Państwa wszystko!

Kontenery niczym klocki: zbudujemy z nich dla Państwa wszystko!

Komfort, jest rzeczą ważniejszą, niż może się wydawać. Od tego, jak wysokim będą mogli cieszyć się pracownicy wykonujący swoje obowiązki w miejscach pozbawionych obiektów stałych, może w w dużej mierze zależeć ich wydajność i jakość pracy. Nie mniej istotne jest ponadto to, w jakich warunkach przyjmiemy gości wszelkiego rodzaju imprez i innych wydarzeń również organizowanych w plenerze. Nasza oferta wychodzi wszystkim tym potrzebom naprzeciw.

Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia

Kontenery, jako obiekty niezwiązane z gruntem i przeznaczone do użytku w czasie krótszym, niż pozwala na to ich techniczna trwałość, należą do tymczasowych obiektów budowlanych, a więc ich zastosowanie na placu budowy wymaga jedynie zgłoszenia. To, wraz z modułowością i łatwością transportu na typowych samochodach ciężarowych, czyni ich wykorzystanie rzeczą niezwykle prostą i praktyczną.

W rezultacie, obiekty te już od wielu lat przybierają najróżniejsze postaci, odpowiadające rozmaitym zapotrzebowaniom, którym wychodzą naprzeciw. Szeroka oferta firmy Alfa Partner jest najlepszym dowodem na to, jak wszechstronne są to konstrukcje. Wynajem kontenerów to najlepsze rozwiązanie pozwalające na stworzenie komfortowej infrastruktury.

Ogromne możliwości otwiera przed użytkownikami łączenie poszczególnych brył. Zarówno piętrowo, dzięki czemu na niewielkiej nawet przestrzeni zorganizować można w pełni funkcjonalne zaplecze socjalne zawierające wszystko, co jest niezbędne do pracy i odpoczynku, jak i obok siebie. Ponieważ pionowe elementy nośne szkieletu konstrukcji znajdują się jedynie na jej brzegach, nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć np. salę o dużej powierzchni, w której znajdować się będzie jedynie kilka niezbyt grubych slupów, w miejscach, gdzie zbiegają się rogi kontenerów. Bogate doświadczenie pracowników Alfa-Partner zdobyte w ciągu wielu lat realizacji usług dla wymagających klientów sprawia, że bez trudu podejmujemy wszelkie zamówienia niestandardowe.

Dostarczymy dokładnie takie obiekty, jakich potrzeba

Role, jakie pełnią wykorzystywane w roli zaplecza tymczasowego kontenery, są rozmaite. Dzięki możliwości wyposażenia je we wszelkie instalacje i podłączenia do mediów, przy ich pomocy tworzone są obiekty socjalne oferujące komfort nie ustępujący temu, do jakiego przyzwyczaiły nas budowle stałe. Magazyny, szatnie, umywalnie, sanitariaty, przestrzenie mieszkalne, to typowe ich zastosowania. To bardzo istotne, gdyż w ogromnym stopniu uniezależnia to wykonawcę od uwarunkowań konkretnej przestrzeni, w której prowadzić musi prace bądź realizować inne przedsięwzięcia. Stworzenie takiego zaplecza oznacza m.in. redukcję czasu i kosztów pochłanianych przez dowóz personelu z innych miejsc zakwaterowania, a także w oczywisty sposób podnosi wygodę.

Kontenery znakomicie sprawdzają się także w roli np. kas czy stróżówek. Zapraszamy do kontaktu – wystarczy, że przedstawią nam Państwo swoje potrzeby, a my zaproponujemy najdoskonalsze rozwiązania, wypracowane i dobrze sprawdzone w ciągu wielu lat naszej działalności.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.