Najwyższej klasy bezpieczeństwo oraz komfort dzięki asortymencie firmy Alfa Partner

Najwyższej klasy bezpieczeństwo oraz komfort dzięki asortymencie firmy Alfa Partner

Organizując wszelkiego rodzaju imprezy masowe czy place budowy należy zagwarantować każdemu uczestnikowi bądź pracownikowi maksymalny poziom bezpieczeństwa i komfortu. Stanowi o tym chociażby polskie prawo. Doświadczona firma Alfa Partner pomoże Ci wywiązać się z tego typu powinności. W naszym asortymencie możesz znaleźć profesjonalne ogrodzenia budowlane oraz przenośne toalety. Ten artykuł dostarczy Ci szereg najważniejszych informacji na ich temat.

Bezpieczne wydzielenie strefy na budowie oraz w miejscu organizacji imprez masowych

Ogrodzenia budowlane to komponenty o niezwykle szerokim zastosowaniu i jeszcze większej funkcjonalności. Już sama nazwa wskazuje, że tego typu konstrukcje wykorzystuje się przede wszystkim na bezpiecznych placach budowy. To jednak nie wszystko. Proponowane przez Alfa Partner ogrodzenie doskonale sprawdzi się podczas każdej imprezy masowej. Na koncercie lub festynie niezbędne jest wydzielenie tymczasowych, odpowiednich stref. Ogrodzenia budowlane gwarantują proste i błyskawiczne realizowanie takich planów. W naszej ofercie znajdziesz konstrukcje stworzone w oparciu o obowiązujące w naszym kraju przepisy prawa budowlanego. Doskonale wiemy, jakie ogrodzenie najlepiej sprawdzi się na Twojej budowie, a na jakie barierki należy postawić przy zabezpieczaniu imprez masowych. Proponujemy ogrodzenia ażurowe z plandeką, z blachy trapezowej oraz ogrodzenia niskie.

Postaw przenośną toaletę i zadbaj o komfort uczestnika imprezy bądź pracownika budowy

Zarówno o obowiązku wydzielenia stref bezpieczeństwa, jak i o konieczności zagwarantowania komfortowych warunków sanitarnych stanowi polskie prawo. Ten drugi aspekt uda Ci się wypełnić dzięki ofercie Alfa Partner na przenośne toalety. Od wielu lat specjalizujemy się w wynajmowaniu i sprzedaży mobilnych WC. Jako doświadczona firma zapewniamy kompleksowe wyposażenie tego typu konstrukcji. Oprócz sedesu, znajdzie się tam również dozownik do mydła, podajnik ręczników papierowych lub nawet oświetlenie LED. Możliwość dowolnej personalizacji wyposażenia sprawia, że uczestnikowi imprezy czy pracownikowi zapewnisz nie tylko komfortowe, ale także bezpieczne warunki korzystania z toalety. Dbamy nie tylko o wnętrze toalety, ale także o jej zewnętrzne warstwy. Specjalna mieszanka materiałów sprawia, że mobilne WC przetrwa nawet najbardziej skrajne warunki pogodowe. Odporność na deszcz, śnieg i promieniowanie słoneczne oraz na uszkodzenia mechaniczne sprawia, że otrzymujesz od nas konstrukcje gotową do wieloletniego użytku.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.