Oferta Alfa Partner w pigułce. Sprawdź, co możemy zaproponować dla Twojej firmy

Oferta Alfa Partner w pigułce. Sprawdź, co możemy zaproponować dla Twojej firmy

Alfa Partner, jako jeden z liderów branży, od wielu lat dba o najwyższy poziom komfortu oraz bezpieczeństwa uczestników imprez masowych czy chociażby pracowników wielu firm. Nasza oferta jest wypadkową wieloletniego doświadczenia oraz specjalistycznej wiedzy, którą przekazujemy w trakcie każdej realizacji. Zapraszamy na szczegółową prezentację świadczonych przez nas usług. Zobacz w czym się specjalizujemy oraz w czym możemy pomóc Twojemu przedsiębiorstwu.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu na każdej imprezie masowej oraz placu budowy

Podstawową kategorią w ofercie firmy Alfa Partner jest wynajem lub sprzedaż przenośnych toalet, które zdają egzamin w naprawdę wielu miejscach przestrzeni publicznej. Postawienie mobilnych systemów toaletowych stanowi dziś obowiązek każdego organizatora imprezy masowej czy nawet przedsiębiorcy działającego w branży budowlanej. Proponowane przez nas konstrukcje będą więc zagwarantowaniem maksymalnego poziomu bezpieczeństwa i komfortu sanitarnego na otwartych polach bądź placach budowy. Dbamy o najwyższy standard wyposażenia takich konstrukcji oraz świadczymy usługi profesjonalnego serwisu. Tak, aby przenośna toaleta mogła posłużyć Ci przez naprawdę wiele lat. Nie musisz się martwić również o jej stan techniczny. Do produkcji tego typu ubikacji wykorzystujemy wyłącznie pierwszorzędnej jakości mieszankę tworzyw sztucznych. Na imprezach masowych czy placach budowy świetnie sprawdzą się również ogrodzenia tymczasowe. Proponujemy szeroki wybór konstrukcji wraz z montażem, demontażem i transportem.

Kontenery magazynowe i biurowe, czyli doskonałe rozwiązanie dla firm z wielu branż

Chcąc świadczyć kompleksowe usługi na terenie całego kraju, nie możemy ograniczać się tylko do wynajmu oraz sprzedaży toalet przenośnych. W firmie Alfa Partner znajdziesz również kontenery magazynowe czy nawet kontenery biurowe. Pierwszy rodzaj konstrukcji dedykowany jest do bezpiecznego przechowywania różnego rodzaju produktów. Doskonale sprawdza się przy magazynowaniu asortymentu Twojego sklepu lub jako dodatkowa przestrzeń dla prywatnych osób. Kontenery charakteryzują się solidną konstrukcją oraz możliwością szczelnego zamknięcia. Ich zawartość jest więc chroniona nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale również przed ingerencją niepowołanych osób trzecich. Bardzo podobnymi parametrami technicznymi chwalą się nasze kontenery biurowe. To przenośne miejsca pracy, które pozwolą Ci profesjonalnie zarządzać dowolną realizacją z dowolnego miejsca.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.