Ogrodzenia tymczasowe: pełne, ażurowe i zaporowe ogrodzenie budowlane

Stosując ogrodzenie tymczasowe od Alfa Partner zapewnisz sobie porządek i bezpieczeństwo

Ogrodzenie placu budowy zapewnia bezpieczeństwo znajdującemu się na nim mieniu, a także osobom, które mogłyby znaleźć się w nieodpowiednim miejscu. Jego zapewnienie jest jednym z nieodzownych zadań, związanych z organizacją tego rodzaju prac. Ogrodzenia budowlane na wynajem proponowane przez firmę Alfa Partner to sprawdzone rozwiązania, które w ciągu wielu lat dowiodły swojej użyteczności i trwałości. O tym, że tymczasowe ogrodzenia są konieczne, mówią obowiązujące w naszym kraju przepisy prawa budowlanego – muszą one stanąć na swoim miejscu jeszcze przed rozpoczęciem robót, powinny mieć nie mniej niż półtora metra wysokości i nie stwarzać zagrożenia dla ludzi. Odpowiedzialność za spełnienie tego wymogu spoczywa na kierowniku budowy. Często nieopłacalne jest budowanie płotu czy muru w docelowej formie, tym bardziej, jeśli podczas prac istnieje ryzyko jego uszkodzenia. Przenośne ogrodzenia budowlane, jakimi dysponuje nasza firma, są więc rozwiązaniem ekonomicznie optymalnym, zwłaszcza, że oferujemy transport we wskazane przez Klienta miejsce, a także montaż oraz demontaż dbając o to, aby cena była atrakcyjna. Zapewnienie bezpieczeństwa pracy i osób postronnych staje się więc z nami o wiele łatwiejsze.

W naszej ofercie znajdziesz takie ogrodzenia przestawne, jakich potrzebujesz

  • ogrodzenia ażurowe ocynkowane o długości 3,5 metra i wysokości 2 metry (z plandeką w kolorze czarnym lub niebieskim oraz bez plandeki)

  • z blachy trapezowej (tzw. ogrodzenia pełne) o długości 2,9 metra i wysokości 2 metry w kolorze niebieskim (inne kolory dostępne na indywidualne zamówienie)

  • niskie (tzw. ogrodzenia zaporowe) o długości 2,5 metra i wysokości 1,1 metra

ogrodzenie tymczasowe przestawne
metalowe ogrodzenia przestawne
ogrodzenia tymczasowe budowlane

Aby dostępne u nas ogrodzenia przenośne na wynajem najlepiej spełniały swoją rolę, muszą być dostosowane do konkretnego zadania. Innym wymaganiom sprostać musi ogrodzenie tymczasowe budowy, a innym ogrodzenia przestawne, zastosowane np. w celu optymalnej organizacji przestrzeni podczas imprezy masowej. Żeby nie dezorientować uczestników wydarzenia, a także nie zasłaniać widoku, w takich miejscach najlepiej sprawdzą się konstrukcje niskie lub ażurowe, na których opcjonalnie może znaleźć się plandeka. Tam zaś, gdzie potrzebne są ogrodzenia budowlane tymczasowe pełne, dostarczamy segmenty z blachy trapezowej. Odpowiedni dobór dostępnych rozwiązań pozwala na optymalne wykorzystanie miejsca, w którym prowadzone są roboty budowlane lub organizowane jest dowolnego rodzaju wydarzenie. Ogrodzenia przenośne umożliwiają odizolowanie powierzchni oraz wytyczenie wygodnych ciągów komunikacyjnych, czy bezpiecznych przestrzeni dla użytkowników. Korzystając z oferty firmy Alfa Partner, zapewnicie sobie Państwo takie ogrodzenia tymczasowe, jakie najlepiej odpowiadać będą Waszym potrzebom. Jako profesjonalna wypożyczalnia ogrodzeń budowlanych gwarantujemy sprawny transport, montaż oraz demontaż ogrodzeń. W naszej firmie cena idzie w parze z jakością, a ograniczenie przestrzeni za pomocą ogrodzenia nie stanowi dla nas najmniejszego kłopotu. Zapraszamy do kontaktu! Nasi pracownicy z chęcią udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji.

Prosimy o kontakt a nasi pracownicy, szacując Państwa potrzeby oraz podając niezbędne dane techniczne, z pewnością zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania.