Potrzebujesz specjalnego kontenera magazynowego? Możemy go dla Ciebie wykonać!

Potrzebujesz specjalnego kontenera magazynowego? Możemy go dla Ciebie wykonać!

Nadzwyczajne okoliczności wymagają ekstraordynaryjnych rozwiązań. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w naszej firmie nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do wynajmu kontenerów. Zasoby, którymi dysponujemy, pozostają ściśle określone. Jednak jesteśmy w stanie zaspokoić również te potrzeby, które wymykają się poza standardowe ramy.

Alfa Partner oznacza gwarancję najwyższej jakości mobilnych konstrukcji ramowych

W branży funkcjonujemy już od pewnego czasu, co dało nam mnóstwo bezcennych doświadczeń. Mieliśmy do czynienia z wieloma różnymi kontenerami, choćby podczas wykonywania remontów zniszczonych egzemplarzy. Wiemy, które surowce oraz schematy sprawdzają się najlepiej w konkretnych warunkach użytkowania. Potrafimy budować kontenery magazynowe w taki sposób, aby umożliwiały wieloletnią, intensywną eksploatację. Możemy zaproponować również kilka wariantów systemów zabezpieczeń przed nieautoryzowanym otwarciem. Przy składowaniu wartościowych przedmiotów, na przykład narzędzi niezbędnych do wykonywania codziennej pracy, trzeba zminimalizować ryzyko kradzieży. Mechanizmy stosowane przez Alfa Partner należą do ścisłej czołówki w swojej klasie!

Większość kontenerów magazynowych posiada ustandaryzowane wymiary

Dzieje się tak z kilku różnych powodów. Najważniejszym z nich jest ułatwienie wykonywania rozmaitych operacji logistycznych, zwłaszcza związanych z transportem kontenera. Zdarzają się jednak sytuacje, w których najczęściej stosowany wariant okazuje się pod jakimś względem niewystarczający. Dlatego w ofercie Alfa Partner uwzględniliśmy produkcję kontenerów na specjalne, indywidualne zamówienie. Posiadamy wystarczające zaplecze, by podjąć się realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów. Przedstaw nam swoje potrzeby i wymagania względem kontenera magazynowego, a my wkrótce przedstawimy Ci szczegółową specyfikację oraz warunki współpracy. Oferujemy kilka możliwości kontaktu z naszą firmą – wybierz taką, którą uznasz za najwygodniejszą.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.