Wygodne i efektowne biuro na placu budowy? Z nami to nie problem!

Wygodne i efektowne biuro na placu budowy? Z nami to nie problem!

Stworzenie funkcjonalnego i komfortowego zaplecza to jedno z najważniejszych zagadnień w zakresie przygotowania placu budowy. Dziś może ono oferować zarówno przestrzeń do odpoczynku, niezbędną zwłaszcza, jeśli pracownicy zakwaterowani są na miejscu, jak i do pracy. Oferta firmy Alfa Partner skutecznie wychodzi naprzeciw wszystkim związanym z tym potrzebom. Konstrukcje kontenerowe, stanowiące dziś standard w tego typu zastosowaniach, oferują znacznie więcej, niż może się wydawać.

Warunki na budowie już od dawna nie muszą być spartańskie

Minęły już czasy, gdy aby uzyskać dodatkowe obiekty na placu budowy trzeba było korzystać z nieszczególnie komfortowych przyczep lub wznosić kosztowne i zwykle i tak niecharakteryzujące się należytą jakością (bo przecież inwestowanie w ich trwałość nie ma sensu) budowle tymczasowe. Upowszechnienie się kontenera jako konstrukcji stanowiącej niezwykle wszechstronną bazę pod rozmaite zastosowania pozwoliło na radykalną poprawę warunków pracy osób wykonujących na placu budowy poszczególne zadania. To nie tylko znakomity sposób na stworzenie wygodnych pomieszczeń sanitarnych, ale i takich, w których spędzać będziemy codziennie długie godziny.

Oferowane przez nas kontenery biurowe umożliwiają komfortową pracę o każdej porze roku. Dzięki skutecznej izolacji przegród zewnętrznych, możliwości wyposażenia w ogrzewanie, wentylację i wszelką inną niezbędną infrastrukturę, zapewniają warunki równe tym, jakich spodziewamy się w obiektach stałych. Jednocześnie jednak w dalszym ciągu jest to rozwiązanie mobilne, łatwe do demontażu i przetransportowania w miejsce, w którym rozpoczynamy nowe przedsięwzięcie. Dobrze przygotowany kontener może więc nam służyć przez długie lata, za każdym razem stanowiąc doskonałą przestrzeń do pracy. Zwłaszcza, że możemy ją dostosować do swoich potrzeb.

Kontenery biurowe mogą przybrać dokładniej taką postać, jakiej potrzebujesz

Ok. 15 metrów kwadratowych oferowanych przez typowy kontener dwudziestostopowy o wymiarach ok. 2,4X6 m to przestrzeń pozwalająca na bardzo wiele wariantów zagospodarowania. Nie ma jednak żadnych przeszkód, aby uzyskać jeszcze większą – wszak pionowe elementy nośne mamy tylko na brzegach. Składając kolejne moduły dłuższymi bokami stworzymy obszerną salę, dzięki starannemu wykończeniu mogącą pełnić funkcje reprezentacyjne. Ważna konferencja odbywana bezpośrednio w miejscu kluczowej inwestycji? Czemu nie!

Zwłaszcza, że zabudowa kontenerowa umożliwia przygotowanie również pełnego wyposażenia sanitarnego, dzięki któremu korzystanie z takiego obiektu będzie równie komfortowe jak w przypadku stałego. Doświadczenie pracowników firmy Alfa Partner pozwala nam w pełni wykorzystywać ogromne możliwości, jakie oferuje zastosowanie konstrukcji kontenerowych. A zatem, nie tylko mamy w stałej ofercie cały szereg wariantów, ale i gotowi jesteśmy realizować zamówienia niestandardowe. Postaw na sprawdzonych fachowców i ciesz się wygodną przestrzenią, która będzie mogła służyć Ci wszędzie.


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.