Z higieną nie ma żartów. Sprawdź, jak często trzeba serwisować toalety przenośne i postaw na rzetelność Alfa Partner

Z higieną nie ma żartów. Sprawdź, jak często trzeba serwisować toalety przenośne i postaw na rzetelność Alfa Partner

Zapewnienie możliwości komfortowego załatwienia podstawowych potrzeb fizjologicznych stanowi istotny obowiązek – zarówno dla organizatorów imprez masowych, jak też pracodawców. Jeżeli należysz do którejś z tych grup, a specyfika eventów bądź branży wyklucza swobodny dostęp do kanalizacji i wodociągów… To oferta Alfa Partner jest wprost stworzona dla Ciebie! Nie tylko ręczymy za wysoką jakość każdej toalety przenośnej, ale też zapewnimy Ci profesjonalny serwis, zgodnie z wyśrubowanymi normami czystości.

Raz w miesiącu, a może kilka razy na tydzień? Wszystko zależy od ilości osób korzystających z WC

Kabiny marki Alfa Partner tworzymy wyłącznie z najlepszych dostępnych na rynków materiałów. Unikalna kompozycja tworzyw sztucznych, wykazujących się maksymalną odpornością na wpływ czynników pogodowych i uszkodzeń mechanicznych, gwarantuje sanitariatom doskonałą szczelność oraz niezawodność. W ten sposób wszelkie nieczystości pozostają całkowicie odizolowane – trzeba jednak mieć świadomość, że toaleta przenośna wymaga regularnego serwisowania. Opróżnienia zbiorników, a następnie umycia i specjalistycznego zdezynfekowania całego WC. Częstotliwość działań asenizacyjnych wynika z intensywności użytkowania kabiny. Przykładowe zalecenia naszych specjalistów prezentują się następująco:

  • 3 osoby na 1 toaletę – serwis minimum raz w miesiącu

  • 8 osób na 1 sanitariat – oczyszczanie 2 razy na miesiąc

  • więcej niż 8 osób na 1 kabinę – przynajmniej 4 dezynfekcje w miesiącu

  • na imprezach masowych trwających dłużej niż 3 dni – kompleksowy serwis po zakończeniu każdego dnia

Skontaktuj się z naszymi przedstawicielami i przedstaw swoje potrzeby, a my dopasujemy świadczone usługi adekwatnie do potrzeb Twojego przedsięwzięcia.

Toaleta przenośna od Alfa Partner to gwarancja najwyższych standardów. Poznaj naszą ofertę!

Ważnym elementem sanitariatów jest ich dodatkowe wyposażenie. W pewnych okolicznościach sam papier toaletowy – minimum 2 pełne rolki po każdym serwisie – to zdecydowanie za mało, aby utrzymywać warunki higieniczne na pożądanym poziomie. Odpowiadając na to zapotrzebowanie oferujemy mobilne kabiny WC z dodatkowymi akcesoriami. Wewnątrz naszych toalet przenośnych mogą znajdować się m.in. umywalki i dozowniki na mydło do mycia rąk, a także podajniki do ręczników papierowych czy wydatnie zwiększające komfort użytkowania oświetlenie LED. Alfa Partner dysponuje jeszcze umywalkami wolno stojącymi oraz sanitariatami w pełni dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych. W naszym asortymencie z pewnością znajdziesz wyposażenie, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. A dzięki profesjonalnemu serwisowi masz gwarancję, że pozostaną czyste przez cały okres wynajmu!


7385223ae9b17efc51a753a8cfe5e12d?s=90&d=mm&r=g
alfapartner

Comments are closed.